Tuna Global Lojistik Taşımacılık Ltd. Şti.

HİZMETLERİMİZ

Fuar Taşımacılık Nakliye ve Lojistik

Yurtiçinde gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların karayolu ile ulaşım ile ve kaliteli hizmet anlayışımızla yürütmekteyiz

Tuna Global Lojistik Ticaret LTD ŞTİ olarak Yurtiçi Lojistik, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım ve benzeri organizasyonlarda hizmet vermekteyiz.

Fuar Lojistiği, çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı ve ayrıca birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı profesyonel ekipler ile gerçekleştirilmesi gereken bir lojistik hizmet türüdür. Fuar Lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle Yurtiçi Lojistik, organizasyonlarınızda;

Tuna Global Lojistik Ticaret LTD ŞTİ Fuar Lojistiği;

Şehirler arası nakliye, Fuar alanında indirme, yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri

Paketleme ve depolama hizmetleri gibi tümünü kapsayan Entegre Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Nunc id ullamcorper augue. Nulla feugiat iaculis sapien, vitae feugiat leo tristique venenatis. Maecenas id eros lacinia, maximus est nec, laoreet elit.

HİZMETLERİMİZ

Nakliye Planınız mı Var?

İşinde son derece uzman ve profesyonel ekibimizle taşımacılık işlerinizi yapıyoruz. Sizde Tuna Global Lojistik taşımacılık kalitesinden hizmet almak için bize ulaşın.

Contact Information

In orci eros, scelerisque posuere diam id, malesuada auctor mauris. Duis tellus justo, fringilla non tristique nec, ultricies vitae libero.

Contact Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed rutrum libero sit amet tellus lacinia.